Trabzon'da şok kavga! İpler koptu

  • Haberin Tarihi : 19.8.2014
  • Haberin Okunma : 833
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Trabzon'da şok kavga! İpler koptu

Trabzonspor'da UEFA Avrupa Ligi play-off maçı öncesinde şoke eden bir olay yaşandı.

Bordo-mavililerde Teknik Direktör Vahid Halilhodziç'le Florent Malouda arasında bir süredir devam eden gerginlik sonunda kavga aşamasına geldi.

Trabzonajans'ın haberine göre; göreve geldiği ilk günden bu yana Malouda’nın satılmasından yana tavır koyan ancak Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’nun ısrarıyla bu oyuncuyu Avusturya kampına götüren Halilhodziç, bir türlü Fransız futbolcunun performansından memnun kalmadı.
 
MALOUDA'NIN T-SHİRTÜ YIRTILDI
Taraflar arasındaki gerginlik sonunda kavgaya dönüştü. İkili önceki gün henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı tartıştı. Sözlü olarak başlayan tartışma büyüyerek fiili müdahaleye kadar gitti.
Kavga sırasında Malouda’nın giydiği t-shirtün yırtıldığı iddia edildi. Araya girenlerin ayırdığı kavgadan sonra Trabzonspor’un dün yapacağı antrenmanların ikisi de basına kapatıldı.
 
KADRO DIŞI BIRAKIP, SATILSIN TALİMATI VERDİ
Halilhodziç Malouda’yı bu antrenmanlara almayarak kadro dışı bıraktı.
Tesislere sivil gelen Malouda ayrılmak istediğini bildirdi. Boşnak teknik adam ise net bir dille oyuncunun satılması yönündeki talebini yineledi.
 
FUTBOLCULARA SERT UYARI
Bu arada futbolcularıyla da bir toplantı yapan Halilhodziç kendilerini sert dille uyardı. Hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayacağını dile getiren Vahit Halilhodziç, kendileriyle birlikte olmak istemeyen oyuncunun kim olursa olsun gitmesini istedi.
 
Boşnak Teknik Direktör’ün tavrı futbolcular arasında da soğuk duş etkisi yaptı.
Yönetimin son kavga olayını nasıl değerlendireceği ise merakla beklenmeye başladı.