Bomba transfer Türkiye'ye geldi!

  • Haberin Tarihi : 6.8.2014
  • Haberin Okunma : 576
  • Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş
Bomba transfer Türkiye'ye geldi!

Trabzonspor'un Benfica’dan 5 milyon Euro bonservis bedeliyle kadrosuna kattığı Oscar Cardozo, saat 23.40’ta Trabzon Havalimanı’na geldi.

 Portekiz’den Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ve Kulüp CEO’su Burak Gürdal ile birlikte özel uçakla öğle saatlerinde yola çıkan Cardozo, İstanbul’da yapılan yakıt ikmalinin ardından şehre ulaştı.

TARAFTAR CARDOZO'YA BASTON HEDİYE ETTİ

Trabzon Havalimanı VIP bölümünden çıkan Cardozo’yu yaklaşık 5 bin kadar taraftar karşıladı. Bordo-mavili taraftarlar Portekiz’deki, “Büyük baston” lakabı nedeniyle, futbolcuya baston hediye etti.

Bastonu alarak taraftarların omuzlarına çıkan Cardozo’yu gören bir grup taraftar meşalelerini yakıp VIP alanına girmeye çalışınca kısa süreli izdiham yaşandı. Bunun üzerine taraftarların omuzlarına çıkan başkan Hacıosmanoğlu, onları sakinleştirmeye çalıştı , ancak başarılı olamayınca Cardozo ve Hacıosmanoğlu, VIP salonuna geri döndü.

KENDİNİ KULÜP MİNİBÜSÜNE ZOR ATTI

Burada yaklaşık 15 dakika bekleyen Cardozo ve Hacıosmanoğlu, taraftarların sakinleşmesinin ardından alanda bekleyen kulüp aracına binmek için içeriden çıktı.

Taraftarların arasından zorlukla kulüp minibüsüne bindirilen Cardozo ve Başkan Hacıosmanoğlu, güçlükle alandan ayrıldı.

Bu sırada Cardozo’nun yaşadığı şaşkınlık dikkatlerden kaçmazken, kulüp yetkilileri futbolcunun kendisine gösterilen ilgiden fazlasıyla memnun kaldığını belirtti. 

Trabzonspor yönetiminin yarın Cardozo ile kulüpte yapılacak son görüşmenin ardından taraftarların da katılacağı bir imza töreni hazırlığı içerisinde olduğu öğrenildi.